W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

JerzIgor – Koncert przyjazny sensorycznie

JerzIgor – Koncert przyjazny sensorycznie
Data rozpoczęcia 2021-09-18
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Fundacja Kultura Enter
Udział Bezpłatny
Kategoria Spektakl

Koncert zespołu JerzIgor, podczas którego usłyszymy piosenki z najnowszego albumu pt. Wyspa. Przez kilka lat projekt dojrzewał razem z autorami i dziećmi Jerzego, od piosenek do zasypiania dla najmłodszych do tematów poważniejszych, będących częścią życia dzieci odrobinę starszych.
Osią tematyczną całego albumu są emocje, w całej swojej różnorodności. Autorzy w kalejdoskopowo zmieniających się barwach prowadzą nas od miłości (Brat) i radości (Pies i ja) przez Nudę, Smutek, czy Melancholię.

Dla kogo: dzieci w wieku 5-12 lat w spektrum autyzmu i ich rodzin
Zapisy: za pośrednictwem formularza online, dostępnego na stronie kulturaenter.eu, liczba miejsc ograniczona

Organizator: Fundacja Kultura Enter
Partnerzy: Warsztaty Kultury w Lublinie, nie tylko autyzm, Neuro Dots, autizm.team, Narodowy Instytut Wolności, Nowe Fio
Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030