W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Joga online
Data rozpoczęcia 2021-02-25
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce online
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Jeśli potrzebujesz relaksu, wzmocnienia mięśni, lepszego oddechu – Warsztaty Kultury zapraszają na jogę!

Internetowa lekcja jogi daje Ci swobodę i komfort, bo praktykujesz we własnej przestrzeni oraz w dowolnym stroju, na macie lub na dywanie. Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia, zajęcia są dedykowane również osobom początkującym. Każda pozycja jogi będzie dokładnie omówiona, a sesje będą  prowadzone w formie dostępnej dla każdego, kto chce poruszyć swoje ciało poprzez ruch połączony z oddechem. Joga poprawia zdolność koncentracji, rozwija świadomość ciała, uczy jak radzić sobie ze stresem.

Kiedy: 25 lutego 2021, godz. 18.30-19.30 – pierwsze zajęcia. Spotkanie będą się obywać w poniedziałki i czwartki do 29 marca 2021.
Gdzie: ZOOM na żywo. Każdy uczestnik dostanie dostęp do nagrania, które będzie aktywne 48 godzin.

Zapisy: zajęcia przeznaczone dla dorosłych i młodzieży powyżej 13 roku życia. Udział bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.

Prowadzenie: Luiza Zaporowska
Uwaga! Nie trzeba mieć włączonej kamery, nie musisz się tym stresować!