W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kabaret Czesuaf
Data rozpoczęcia 2015-11-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Sala Widowiskowa Inkubatora Medialno-Artystycznego
Organizator Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka"
Kontakt 720 870 670
Udział Płatny
Koszt udziału 20-30 zł
Kategoria Akcja

Czesuaf to kabaret z 10- letnim doświadczeniem scenicznym. Nazwa pochodzi z języka staro- hebrajskiego i oznacza „dobrą zabawę,” cz-”dobra”, esuaf „zabawa”. Swoją działalność rozpoczął w roku 2002, a już dwa lata później zdobył wiele nagród.
Kabaret, w którego skład wchodzi trzech przystojnych chłopaków z Poznania tj. Wojtek Kowalczyk, Maciek Morze i Tomasz Nowaczyk, oferuje profesjonalne wprowadzenie widza w doby humor, poprawienie nastrojów, piosenki z dobrym tekstem i nienachalnym wokalem. Oprócz dobrych żartów charakteryzują ich zgrabne puenty. Potrafią skłonić także do refleksji bowiem jak głosi popularne przysłowie z okolic Sosnowca: „Kto Czesuafa obejrzy, ten w głąb siebie wejrzy".
Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Nie w Kij Dmuchał”. Czeka nas ponad godzina znakomitej zabawy, pełnej skeczy i piosenek opartych na inteligentnym dowcipie.

Bilety w przedsprzedaży są w cenie 20 zł, w dniu występu będą kosztowały 30 zł
do kupienia:
- Kulturomaniak w E.Leclerc ul. Zana
- biletyna.pl
- kupbilecik.pl
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej