W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kabaretowy Dzień Kobiet
Data rozpoczęcia 2012-03-07
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Kabaret

Łukasz Szymanek w programie „Spotkanie z Aktorem”

Solowy program kabaretowy Łukasza "Szampanka" Szymanka, który łączy w sobie elementy teatru i kabaretu. Wykorzystywane są w nim utwory m.in. Prusa i Fredry, a autorem jest Marcin Wąsowski znany szerokiej publiczności jako 50% Kabaretu Świerszczychrząszcz. "Spotkanie z Aktorem" to opowieść o codziennym i niecodziennym życiu aktora i jego przygodach. Bezpośrednie relacje z widownią zbliżają ją do tematu, a "wytworne" bisy zmuszają widza do opuszczenia sali w najlepszym (oby!) nastroju. Premiera odbyła się w czerwcu 2010 r., a na VI Festiwalu Skeczu i Małych Form Teatralnych - KADR 2010, program zdobył I miejsce w kategorii małych form. W roku 2011 z tym programem dostałem się do Półfinałów PaKI.
www.szymaneklukasz.pl

Kabaret Mimika

Agnieszka Chylińska z zaciekawieniem przyglądała się historii pakerów, a Kuba Wojewódzki określił ten duet jako „jeden, wielki okrągły znak zapytania”. Sławek Furtak i Grzesiek Mucha zaniemówili publicznie ponad sześć lat temu. Od tego czasu zdobyli wiele nagród na najbardziej znaczących w kraju festiwalach kabaretowych. Ich mimikę można było oglądać w telewizji m.in.: „Niedziela będzie dla Was 2010 – TVP Lublin”, XXXI Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry 2010 – TVP1, Dwójkomania – X Festiwal Dobrego Humoru 2009 i w ostatniej edycji programu TVN „Mam talent!”, gdzie doszli do półfinału.
www.mimika.art.pl

Bilety w promocyjnej cenie, ponieważ Panie wchodzą gratis, a Panowie tylko 10 zł.

Powiązane:

Dom Kultury LSM