W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kasai
Data rozpoczęcia 2019-04-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary
Udział Płatny
Koszt udziału I - 40 zł, II - 30 zł, III – 20 zł, stojące - 15 zł
Kategoria Koncert

 

Dobrze się stało, że Kasia Piszek zdecydowała się na solową karierę. Ta wyjątkowo wszechstronna artystka – wokalistka, pianistka, autorka tekstów, a także aranżerka i producentka – przybywa do nas w premierowym wcieleniu jako Kasai. Wcześniej dała się poznać występując m.in. w zespołach Moniki Brodki i Artura Rojka. Jej autorski materiał to osobiste utwory na głos i instrumenty klawiszowe, „plastyczna” muzyka, która przemawia do emocji i uruchamia wyobraźnię. Jak ujęła to sama artystka: trafia z głębi serca, prosto w serce.
Daniel Wyszogrodzki, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

KASAI / Kasia Piszek - to warszawska wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka. Od wielu lat występuje na największych scenach muzycznych w Polsce i za granicą w zespołach m.in. Moniki Brodki czy Artura Rojka. W tym roku, postawiła również na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając w pełni autorską, debiutancką płytę pt. ”Equals”. Album zostanie wydany nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music. Podczas tegorocznego Open'er Festival przedpremierowo zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty.

Koncert „Kasai : Equals” to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Kasai zaprasza słuchacza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć i przemyśleń. Chwilami eteryczną, liryczną i ulotną, chwilami mroczną, pełną napięć i sprzeczności.
Kasai ma wyjątkowy dar docierania do głębokich pokładów ludzkiej duszy. Jej wrażliwość i szczerość porusza i angażuje w całości. Z głębi serca - prosto w serce.
Sama muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Mocno porusza wyobraźnię. Można ją wpisać w szeroko pojęty nurt popu alternatywnego, choć słychać w niej niewątpliwie inspirację filmem, operą i muzyką symfoniczną.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej