W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kiermasz książek do nauki języka hiszpańskiego i portugalskiego oraz prozy iberoamerykańskiej

Kiermasz książek do nauki języka hiszpańskiego i portugalskiego oraz prozy iberoamerykańskiej
Data rozpoczęcia 2011-09-10
Godzina rozpoczęcia 12:00
Godzina zakończenia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Kiermasz

W trakcie kiermaszu Hiszpańska Księgarnia Elite zaprezentuje przede wszystkim nowe podręczniki do nauki języka hiszpańskiego i portugalskiego, z uwzględnieniem szerokiej oferty podręczników dla dzieci i młodzieży, słowniki, w tym dwujęzyczne, jednojęzyczne i obrazkowe, materiały do nauki gramatyki i słownictwa oraz materiały multimedialne. Będą to wydawnictwa wiodących hiszpańskich oficyn wydawniczych specjalizujących się w metodach ELE, takich jak: EDELSA, SGEL, SM, EnClaveELE, Difusión.
Przedstawiona zostanie również panorama współczesnej literatury hiszpańskiej w oryginale i w przekładach na język polski. Odbędzie się też prezentacja najciekawszych pozycji z najnowszej i jakże ciekawej literatury iberoamerykańskiej.

Elite to pierwsza w Polsce księgarnia hiszpańska oferująca książki importowane z Półwyspu Iberyjskiego. Założona w Warszawie, dzięki odniesionym sukcesom i rosnącej popularności otworzyła także filię w Krakowie. W ciągłej sprzedaży księgarnia oferuje wszelkie podręczniki do nauki języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego, słowniki, gramatyki oraz kanon literatury hiszpańskojęzycznej w oryginale i przekładach. Istnieją też działy literatury dziecięcej, historii, sztuki, przewodników turystycznych w języku polskim i hiszpańskim oraz przekładów literatury polskiej na hiszpański. Dostępne są również pojedyncze pozycje w językach portugalskim, katalońskim i baskijskim. W księgarniach mają miejsce różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, takie jak wieczory poetyckie, promocje książek czy kameralne koncerty muzyki hiszpańskiej. Elite współpracuje też z Instytutem Cervantesa oraz Instytutem Książki. www.ksiegarniahiszpanska.pl

Wstęp wolny