W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF „Kim jest dobry gracz rpg?” - dyskusja

Data rozpoczęcia 2011-03-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3
Kategoria Dyskusja

Spotkanie poprowadzi - Maciej `Filo` Związko

Jakie cechy powinien mieć dobry erpogowiec? Jak się nim stać? Co zrobić, by twoi gracze nie irytowali cię, mistrzu gry, swoimi głupimi lub nieporadnymi działaniami? Jak postępować, reakcją na twoje prowadzenie było zaangażowanie w grę, a nie dźwięk pożeranych chipsów?


Wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w salach 19, 21 i 22 WOK (ul. Dolna Panny Marii 3) i rozpoczynają się o godzinie 18.00. O 18.45 organizujemy publiczne czytanie fragmentu wybranej przez nas w danym tygodniu książki. Natomiast wyżej wymienione punkty rozpoczynają się około 19.00. Spotkania kończą się o godzinie 21.00. W trakcie ich trwania można dokonywać wypożyczeń z prowadzonej przez nas biblioteki. Prowadzimy również ożywione dyskusje, udzielamy odpowiedzi na pytania związane z szeroko pojętą fantastyką i gramy w przeróżne fantastyczne gry


Wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne