W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kino dla najmłodszych
Data rozpoczęcia 2016-07-02
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt http://kino@labirynt.com.
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

W pierwszą sobotę lipca dzieci będą śledzić przygody Kapitana Piratów. Bohater, jak na pirata, jest dość nietypowy – niepewny siebie i gapowaty. Ma on tylko jedno marzenie: pokonać swoich rywali, Czarnego Bellamiego i Cutlass Liz, oraz zdobyć upragniony tytuł Pirata Roku. Pogoń za nagrodą przenosi bohaterów z wybrzeży egzotycznej Krwawej Wyspy na spowite mgłą ulice wiktoriańskiego Londynu. Podczas wyprawy, piraci muszą stawić czoła diabolicznej królowej, łączą także siły z nieszczęśliwie zakochanym młodym naukowcem. Nigdy jednak nie tracą z oczu tego, co każdy pirat kocha najbardziej – przygody i skarbu. To znakomita animacja, która powstała na podstawie książki Gedeona Defoe.

Dzięki licencji MPLC wstęp na sobotnie seanse w Galerii Labirynt jest bezpłatny. Warunki licencji nie pozwalają jednak na publiczną reklamę tytułów, stąd szczegółowy program filmowy można uzyskać pisząc na adres: http://kino@labirynt.com.

Powiązane:

Galeria Labirynt