W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kino w Teatrze Starym. "Jutro idziemy do kina"

Kino w Teatrze Starym. "Jutro idziemy do kina"
Data rozpoczęcia 2013-12-02
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Film

Polska 2007 / 101' / od 12 lat
reżyseria: Michał Kwieciński
scenariusz: Jerzy Stefan Stawiński
wyk. Mateusz Damięcki, Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowski, Anna Gzyra, Julia Pietrucha, Marta Ścisłowicz, Maria Niklińska

Ze względów niezależnych od organizatora seans filmowy odbędzie się bez angielski napisów i audiodeskrypcji. Serdecznie przepraszamy za niedogodności.
We would like inform you, that owing to circumstances beyond our control the movie "Jutro idziemy do kina" will be displayed without English subtitles. We are sorry for any inconvenience this may cause.

Po „Białej sukience” i nagrodzonej w Gdyni ciepłej komedii „Statyści” Michał Kwieciński – jeden z najważniejszych polskich producentów, ale i reżyser spektakli Teatru Telewizji, wziął na warsztat ostatni – jak się okazało – scenariusz współtwórcy Polskiej Szkoły Filmowej, Jerzego Stefana Stawińskiego. Powstała nostalgiczna opowieść o ostatnim przedwojennym lecie Kolumbów – ówczesnych dwudziestolatków, zmiażdżonych przez tryby historii. Młodzieńcze przyjaźnie, zauroczenia i prawdziwe miłości przerywa 1 września 1939 roku.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej