W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

KINOmisie – weekendowe popołudnia filmowe w Galerii Labirynt

KINOmisie – weekendowe popołudnia filmowe w Galerii Labirynt
Data rozpoczęcia 2016-10-01
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Kontakt kino@labirynt.com
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Seanse: 1, 2, 8 i 9 października, godz. 16.00

W pierwsze dwa weekendy października zapraszamy na ciepłe, wzruszające i zabawne historie filmowe w sam raz dla całej rodziny. Tym razem przeniesiemy się w świat uwielbianych przez dzieci misiów. Odkąd telewizja zaczęła emitować dobranocki, gadające niedźwiadki zawładnęły dziecięcą wyobraźnią, stając się najbardziej lubianymi bajkowymi postaciami. Rozważne czy głupiutkie, czasem nieco złośliwe lub zabawne, zawsze jednak lojalne, przyjacielskie i opiekuńcze –  misie. To postacie, których nie sposób nie lubić. Na dużym ekranie kina labirynt zobaczymy ponadczasowe produkcje, do których wszyscy chętnie powracamy. Zachęcamy wszystkie dzieci, by do kina zabrały ze sobą swoje ukochane pluszaki!

Dzięki licencji MPLC wstęp na seanse jest bezpłatny. Warunki licencji nie pozwalają jednak na publiczną reklamę tytułów, stąd szczegółowy program filmowy na październik można uzyskać, pisząc na adres: .

Powiązane:

Galeria Labirynt

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej