W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Klub Aktywni Plus: Jesienny spacer wąwozem

Klub Aktywni Plus: Jesienny spacer wąwozem
Data rozpoczęcia 2018-10-19
Godzina rozpoczęcia 10:15
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Koordynatorka – Monika Spuz-Szpos
Kontakt, informacje –
Piątki, 10.15-12.15
Wstęp wolny

  • Marmurkowe ołówki 5.10.2018

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Na zajęciach dowiemy się do czego służą farby do marmurkowania. Ponadto nauczymy się ozdabiać ołówki z surowego drewna farbami do marmurkowania. Wykonane prace uczestnicy zabiorą do domu.

  • Ciastka, które upieczesz wszędzie... 12.10.2018

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Na zajęciach poznamy proste przepisy na słone i słodkie ciastka, które mogą być alternatywą dla drugiego śniadania. Upieczone łakocie zjemy na miejscu, a przepisy uczestnicy zabiorą do domu.

  • Jesienny spacer wąwozem 19.10.2018

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Uczestnicy spotkania wybiorą się na jesienny spacer do wąwozu przy DDK „Węglin”. Przy okazji poznamy naszą dzielnicę.

  • Tanecznym krokiem dookoła świata 26.10.2018

Prowadzenie – Anita Łucjan-Kowalska
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać tańce w kręgu z różnych stron świata (Europa, Afryka, Ameryka). Nauczą się je wykonywać, a także otrzymają podstawowe informacje na temat ich pochodzenia i znaczenia dla poszczególnych kultur. Osoby uczestniczące w zajęciach będą mogły na własnej skórze odczuć przyjemność płynącą ze wspólnego tańca, zrelaksować się i aktywnie spędzić czas przy muzyce. Intensywność zajęć (liczba i stopień trudności tańców) będą dostosowane do możliwości grupy. W zależności od możliwości uczestników podczas spotkania zaprezentowanych zostanie od 8 do 15 tańców.

Klub Aktywni Plus został stworzony dla osób 50+, które chciałyby w DDK „Węglin” w sposób twórczy i aktywny spędzić piątkowe przedpołudnia. Spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń i wniosków, a przede wszystkim twórcze i kreatywne spędzanie wspólnie czasu w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy! Koordynatorka Klubu – Monika Spuz-Szpos

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej