W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Klub Aktywni Plus | Przybornik - niezbędnik

Klub Aktywni Plus | Przybornik - niezbędnik
Data rozpoczęcia 2019-01-25
Godzina rozpoczęcia 10:15
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Klub Seniora Aktywni Plus został stworzony dla osób 50+, które chciałyby w DDK „Węglin” w sposób twórczy i aktywny spędzić piątkowe przedpołudnia. Spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń i wniosków, a przede wszystkim twórcze i kreatywne spędzanie wspólnie czasu w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Koordynatorka Klubu – Monika Spuz-Szpos

Smaczny początek roku
4.01.2019

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Na zajęciach wykonamy zdrowy koktajl owocowo-warzywny oraz szybkie i kolorowe pasty do kanapek. Zaprezentowane przepisy mogą być alternatywą dla śniadania lub kolacji. Wykonane potrawy będziemy degustować na miejscu, a przepisy uczestnicy zabiorą do domu.

Bądź piękna!
11.01.2019

Prowadzenie – Magdalena Czaplińska
Spotkanie specjalnie dla Pań, na którym nauczymy się podstaw wizażu. Zaprezentowany zostanie makijaż, odpowiedni na trwający karnawał. Porozmawiamy o tym, co znaczy być piękną.

Taneczny krok w Nowy Rok
18.01.2019

Prowadzenie – Anita Łucjan-Kowalska
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać tańce w kręgu z różnych stron świata. Osoby uczestniczące w zajęciach będą mogły odczuć przyjemność płynącą ze wspólnego tańca, zrelaksować się i aktywnie spędzić czas przy muzyce. Intensywność zajęć (liczba i stopień trudności tańców) będą dostosowane do możliwości grupy.

Przybornik - niezbędnik
25.01.2019

Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos
Z metalowych puszek wykonamy kolorowe przyborniki na długopisy, ołówki czy inne utensylia. Za pomocą farb akrylowych, sznurków oraz kolorowych serwetek nadamy drugie życie metalowym puszkom. Wykonane prace uczestnicy zabiorą do domu.

Klub Aktywni Plus
Koordynatorka – Monika Spuz-Szpos
Kontakt, informacje – 
Wstęp wolny
Piątki, 10.15-12.15

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej