W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Klub Aktywni Plus | Zimowy krajobraz w kuli

Klub Aktywni Plus | Zimowy krajobraz w kuli
Data rozpoczęcia 2018-12-14
Godzina rozpoczęcia 10:15
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Ceramiczny anioł cz. II
7.12.2018
Prowadzenie – Joanna Kowalska-Wolszczak

Kontynuacja listopadowego spotkania. Na zajęciach dokończymy anioły z gliny szamotowej, ozdobimy szkliwami i szkłem. Po wypaleniu anioły będzie można odebrać w DDK „Węglin”.

Zimowy krajobraz w kuli
14.12.2018
Prowadzenie – Monika Spuz-Szpos

Coraz rzadziej Święta Bożego Narodzenia są białe, dlatego stworzymy mini zimowy krajobraz. Skleimy mini domki, płotki i choinki, nałożymy sztuczny śnieg, sople i brokat, a całość zamkniemy w kuli z pleksi.

Klub Aktywni Plus został stworzony dla osób 50+, które chciałyby w DDK „Węglin” w sposób twórczy i aktywny spędzić piątkowe przedpołudnia. Spotkania z gośćmi, warsztaty, dyskusje tematyczne, wymiana doświadczeń i wniosków, a przede wszystkim twórcze i kreatywne spędzanie wspólnie czasu w miłej atmosferze, przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy! Koordynatorka Klubu – Monika Spuz-Szpos

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej