W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Klub Fanów Dobrych Filmów: ​Winni

Data rozpoczęcia 2019-04-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Udział Bezpłatny
Kategoria Film

Winni (2018)

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia - były funkcjonariusz policji - z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie - irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

Klub Fanów Dobrych Filmów to propozycja dla dorosłych miłośników X Muzy. W ramach Klubu, wieczorową porą, można obejrzeć największe dzieła światowej kinematografii, a także filmy poruszające niejednokrotnie bardzo trudne tematy, porozmawiać o nich, podzielić się swoimi odczuciami i przemyśleniami w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Na każdym spotkaniu proponujemy jeden film, po którym każdy może się wypowiedzieć - z szacunkiem dla odmiennego zdania drugiego człowieka. Jest to niebywała okazja do poruszenia niejednokrotnie ważnych tematów, wyrażenia swojej opinii oraz wysłuchania poglądów innych. Projekcje odbywają się na dużym, kinowym ekranie.

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne