W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: All Hits - Symphony Show "Universe Orchestra"

Koncert: All Hits - Symphony Show "Universe Orchestra"
Data rozpoczęcia 2024-02-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

All Hits - Arcydzieła światowej muzyki na żywo! Świąteczny koncert legendarnych hitów z symfoniczną orkiestrą Universe Orchestra.

W programie koncertu najlepsze i najbardziej ukochane przez miliony słuchaczy legendarny hity, które stały się arcydziełami światowej muzyki. Będą brzmieć w unikatowych aranżacjach w nowoczesnym stylu i pozwolą publiczności doświadczyć jasnych i niezapomnianych emocji. Usłyszymy m.in. przeboje Queen, Scorpions, Metallica,  Nirvana,  Deep Purple, Europe,  Rammstein, Led Zeppelin i wielu innych. Potężny dźwięk instrumentów, niesamowita energia profesjonalnych muzyków, oryginalne oświetlenie i efekty pozwolą zanurzyć się w niezapomnianą atmosferę magii legendarnych hitów. To oryginalne i atmosferyczne show, które podbiło publiczność na całym świecie i wywołało ogromne poruszenie wśród europejskiej publiczności, gdzie występ orkiestry został przyjęty z zadziwiającym sukcesem.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej