W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert "Bajki i dobranocki". Anna Dereszowska i The New Art Ensamble

Koncert "Bajki i dobranocki". Anna Dereszowska i The New Art Ensamble
Data rozpoczęcia 2012-09-30
Godzina rozpoczęcia 16:00
Kategoria Koncert

Anna Dereszowska i The New Art Ensamble w wyborze najbardziej znanych melodii z czołówek kultowych bajek, kreskówek oraz cyklicznych programów dla dzieci. Muzyczny niezbędnik młodego widza i sentymentalna podróż w przeszłość dla dorosłych. W programie znajdą się m.in. utwory z „Porwania Baltazara Gąbki”, „Smerfów”, „Reksia”, „Zaczarowanego ołówka” czy „Muppet Show”.

Anna Dereszowska – aktorka teatralna i filmowa, wokalistka. Ukończyła Warszawską Akademię Teatralną. Zadebiutowała na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” M.Gogola. Zgrała w licznych serialach oraz filmach m.in. „Lejdis”, „Tajemnica Twierdzy szyfrów”, „Złotopolscy”, „Odwróceni”. Od roku 2007 realizuje swoją wielką pasję - śpiewanie.

The New Art Ensamble - to zespół skupiający uznanych i znakomitych muzyków-artystów zarówno solistów, jak i kameralistów młodego pokolenia, polskich i zagranicznych, współtworzących wiele bardzo ciekawych programów pod dyrekcją kontrabasisty – Sebastian Wypycha.

Bilety:
I miejsca: 40 – normalne, 25 – ulgowe
II miejsca 30 - normalne, 20 – ulgowe