W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Ballad Book Made in #jazzUMCS

Koncert: Ballad Book Made in #jazzUMCS
Data rozpoczęcia 2018-01-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Wokaliści i instrumentaliści, studiujący na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS, zaprezentują program złożony z samych ballad – utworów spokojnych i stonowanych. 

W programie znajdą się utwory polskie i amerykańskie, między innymi: „Świat Ordonki” Agnieszki Osieckiej i Juliusza Loranca, „Brzydcy” i „Ołów” Jana Wołka i Krzysztofa Ścierańskiego, „Daj” Adama Kreczmara i Jerzego Andrzeja Marka, a także „Georgia”, „The Nearness of You” i „Blame It On My Youth”.

Od kilku lat nad akademickimi koncertami opatrzonymi sygnaturą „Made in #jazzUMCS” opiekę artystyczną sprawuje dr hab. Mariusz Bogdanowicz. Nad repertuarem, który zostanie zaprezentowany 25 stycznia, pracuje od października.

„Ballad Book Made in #jazzUMCS” to kolejny występ studentów kierunku Jazz i Muzyka Estradowa UMCS. Koncerty te wpisują się w stały scenariusz pejzażu artystycznego Lublina.

Wykonawcy:

Zuzanna Kosek - viol 
Justyna Pazera – viol 
Wojciech Gadaszewski – p 
Piotr Nowakowski – p, kb 
Mateusz Roger Strzępa – p, acc 
Jan Jasiński - g 
Jan Załęski - g 
Arek Borzęcki - b 
Piotr Chołody - b 
Piotr Karczewski – dr, perc 
Przemysław Wójcik – dr, perc 
vocal: 
Anna Karp 
Katarzyna Motyka 
Aleksandra Rudzińska 
Martyna Sabak 
Bartłomiej Kawałek 
Łukasz Kukiełka

Opieka artystyczna: dr hab. Mariusz Bogdanowicz 
Koordynator cyklu: dr hab. Zofia Bernatowicz, prof. nadzw.