W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert bębniarski Młode Djembe + "Uczniowie i Nauczyciele"

Koncert bębniarski Młode Djembe + "Uczniowie i Nauczyciele"
Data rozpoczęcia 2011-03-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Koncert bębniarski "Uczniowie i Nauczyciele", czyli Agnieszka Kołczewska z uczestnikami warsztatów i zespół Młode Djembe - jest wynikiem warsztatów bębniarskich prowadzonych w ramach Artystycznych Warsztatów Umiejętności odbywających się w Chatce Żaka. Podczas koncertu usłyszymy rytmy afrykańskie, azjatyckie i kubańskie, zagrane na djembe, congach oraz instrumentach perkusyjnych.


Cykl AWU skierowany jest do studentów oraz wszystkich pozostałych osób, które chcą rozwijać bądź odkryć swoje talenty i nauczyć się czegoś nowego. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, jak również młodych artystów pragnących podzielić się swoją pasją i umiejętnościami.

Więcej informacji udziela Koordynatorka Edukacji Kulturalnej ACK UMCS "Chatka Żaka" Agnieszka Kołczewska - tel. 602266695, agamenago@o2.pl, agnieszka.kolczewska@ack.lublin.pl, a aktualne zapisy na warsztaty znajdują się na stronie: www.chatkazaka.pl