W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Elżbieta Adamiak "Trwaj, chwilo, trwaj"

Koncert: Elżbieta Adamiak "Trwaj, chwilo, trwaj"
Data rozpoczęcia 2013-09-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Akcja

Elżbieta Adamiak "Trwaj, chwilo, trwaj"
Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł

Specjalistka od zadumy, nie tylko jesiennej, którą podbiła serca miłośników poezji już w latach siedemdziesiątych. Od tamtej pory koi swoim głosem, skłania do refleksji i emanuje dobrą energią. Udział w jej koncercie to jak wizyta u bioenergoterapeuty. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Elżbieta Adamiak - piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego, artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się starannie dobrane nowe piosenki artystki, np.: „Trwaj, chwilo, trwaj" (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni" (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc". Piosenka „Trwaj chwilo trwaj” przez długi czas utrzymywała się w czołówkach list przebojów m.in. „Trójki”, Radia „Złote Przeboje” a plebiscycie Polskiego Radia "Jedynki" głosami radiosłuchaczy wybrana została Przebojem Jesieni 2009 r.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej