W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Enchanted Hunters
Data rozpoczęcia 2021-06-11
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Wirydarz CK
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

CK zaprasza na koncertów duetu znakomitych songwriterek: Małgorzaty Penkalli i Magdaleny Gajdzicy, czyli Enchanted Hunters.

W 2012 zespół wydał swój debiut – zjawiskową „Peorię” o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i pięknych melodiach. 

Przez ostatni czas Enchanted Hunters pracowały nad materiałem w zupełnie nowej synth-popowej stylistyce, po raz pierwszy pisząc utwory w języku polskim. W ich utworach słychać zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii i nieoczywistej struktury. A wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80.

Artystki otrzymały prestiżową nagrodę dla twórców muzyki filmowej Grand Prix Komeda na Festiwalu Filmowym im. Krzysztofa Komedy za muzykę do filmu „Małe Stłuczki”.

Bilety dostępne są w kasie CK lub online.  

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej