W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Glenn Miller Orchestra

Koncert: Glenn Miller Orchestra
Data rozpoczęcia 2021-12-19
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

W tym roku zespół celebruje wielki jubileusz 35-lecia pod dyrekcją słynnego Wila Saldena - wspólnie zagrali aż 5000 koncertów! W skład orkiestry wchodzą najlepsi na świecie instrumentaliści. Historia grupy jest równie bogata, występowali m.in. z takimi gwiazdami jak: Frank Sinatra, Johnny Desmond, czy Erik Delaney. Ich prestiżowe występy to błyskotliwe i precyzyjne brzmienie sekcji instrumentów, zupełnie jak na początku ubiegłego wieku, w pięknych czasach golden swing era. W oryginalnym programie scena zamienia się więc w kolebkę muzyki z początku lat ’30 i ’40 ubiegłego wieku.

Podczas trasy koncertowej usłyszymy zarówno najbardziej znane utwory z twórczości Glenna Millera, jak i najnowszego jubileuszowego albumu grupy - 35 Years Aniversary Tour.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.spotkaniakultur.com

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej