W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert grupy Harmonijkowy atak

Koncert grupy Harmonijkowy atak
Data rozpoczęcia 2012-04-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Harmonijkowy Atak to supergrupa stworzona przez czterech mistrzów tego instrumentu – Tomka Kamińskiego, Michała Kielaka, Bartosza Łęczyckiego i Łukasza Wiśniewskiego – wspomaganych przez dwie gitary (Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz), bas (Aleksander Sroka) i perkusję (Adam Partyka).

Panowie w tym składzie spotkali się już siedem lat temu, jednak dopiero nagranie płyty „Harpcore” na nowo przybliżyło polskiej publiczności siłę harmonijki. Muzycy grający na harmonijkach to znani i cenieni fachowcy, na co dzień udzielający się w polskich zespołach; formacji Hardworkers i Seana McMahona, Kasie Chorych, Blue Machine i Hard Times. Czterech wybitnych polskich harmonijkarzy na jednej scenie. Do tego solidna bluesowa podstawa w postaci gitar, śpiewu i sekcji rytmicznej. Ten niecodzienny i oryginalny projekt muzyczny to Harmonijkowy Atak. Zespół wystąpi w ramach prezentacji lubelskich artystów, w składzie występuje bowiem reprezentant Lublina - Bartek Łęczycki, który z powodzeniem akompaniuje m.in. Maleńczukowi i Waglewskiemu.

Bilety: I - 40 zł, II - 30 zł, III - 20 zł