W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Guzik & Chołomiej
Data rozpoczęcia 2023-04-14
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł
Kategoria Koncert

Guzik & Chołomiej powstał w 2020 roku. Współpraca dwóch muzyków - Maćka i Szymona rozpoczęła się w początkowym okresie pandemii, kiedy to zamknięci w jednym mieszkaniu, postanowili połączyć akordeon z rapem. Niedługo po rozpoczęciu działalności, zostali wyróżnieni za nietypową fuzję gatunku i instrumentu w konkursie „Chce się grać”, prowadzonym przez Sklep Muzyczny Riff. Po napisaniu materiału na swoją pierwszą, debiutancką płytę, drogi członków zespołu się rozeszły.

Powrót do działalności zmotywowany był wyróżnieniem w projekcie „Studio Lublin” oraz możliwością nagrania i wydania w formie epki wybranych utworów. Koncert w Klubie Muzycznym CSK to pierwszy koncert w rozszerzonym składzie – zaprezentowane zostaną głównie premierowe wykonania utworów.

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej