W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką

Koncert: Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką
Data rozpoczęcia 2023-10-28
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Organizator Adria Art
Udział Płatny
Koszt udziału 80/100/130/160/180 zł
Kategoria Koncert

Jacek Cygan zaprasza wszystkich na wyjątkową muzyczną podróż pt. „Życie jest piosenką”, podczas której usłyszymy największe przeboje z dorobku artysty. Zapraszamy na koncert, który dostarcza niezapomnianych emocji i chwil magii.

Piosenki Jacka Cygana mają wyjątkową, ponadpokoleniową wartość, co doskonale widać w reakcjach ludzi wielu pokoleń, którzy zasiadają na widowni. Oś każdego koncertu stanowi osoba Jacka Cygana, który prowadzi dialog z publicznością.

„Jaka róża, taki cierń”, „C’est la vie – Paryż z pocztówki”, „Black and White”, „Pokolenie”, „Dary losu” czy tytułowy „Czas nas uczy pogody” – tytuły tych utworów mówią same za siebie. To właśnie te niezapomniane kompozycje będą stanowiły serce koncertu „Życie jest piosenką”, który obiecuje przynieść nie tylko wzruszenie, ale także radość i niezapomniane wspomnienia.

W koncercie biorą udział wymiennie:

Elżbieta Adamiak
Iryna Hubiak
Anna Jurksztowicz
Kamila Klimczak
Weronika Krystek
Beata Rybotycka
Olga Szomańska
Alicja Wojnowska
Marcin Januszkiewicz
Grzegorz Skawiński
Jacek Wójcicki
Piotr Zubek

Muzyka:
zespół Jacka Subociałło

Bilety w cenie: 80, 100, 130, 160, 180 zł

Miejsce sprzedaży: zobacz link

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej