W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Janka Samołyka – Na prezent

Koncert Janka Samołyka – Na prezent
Data rozpoczęcia 2015-04-11
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Akcja

Janek to wrocławski artysta, który pomimo młodego wieku ma już na koncie trzeci album. Po płytach „Wrocław” oraz „Problem z wiernością”, wydany ostatnio „Na prezent” jest kontynuacją nietuzinkowego stylu artysty. W przeciwieństwie do poprzednich wydawnictw, znajdziemy tu tylko utwory w języku polskim, do tekstów Marka Jałowieckiego.

Koncerty Janka są zawsze ucztą dla duszy i sprawią przyjemność każdemu kto ceni zarówno brzmienie niecodziennych interpretacji poezji śpiewanej , jak też dobry angielski rock w jego najbardziej klasycznym i eleganckim wydaniu. Janek doskonale potrafi połączyć oba te gatunki o czym będziecie mogli przekonać się na sobotnim koncercie promującym najnowszy album pt. „ Na prezent”.

Jak sam siebie kiedyś skromnie określił: „Jestem tylko gitarzystą który śpiewa po harcersku”. Niemniej, nie jest to „zwykła” gitara i „zwykłe śpiewanie”. Akcenty klasycznego rocka w stylu The Beatles, amerykańskiego swingu Franka Sinatry czy ciepłych kalifornijskich brzmień rodem z The Beach Boys, w połączeniu z niezwykle głębokimi tekstami, tworzą niepowtarzalny klimat albumu.

BILETY - dostępne w KioskArt - Chatka Żaka oraz Pubie Stacyjka, ul. Rynek 19