W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert Kamila Bednarka
Data rozpoczęcia 2018-10-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Koszt udziału 69 -89 zł
Kategoria Koncert

Po wyjątkowym koncercie Brodki, który odbył się wiosną tego roku w Lublinie, MTV Polska postanowiło zaprosić do kolejnej edycji kultowej muzycznej serii Kamila Bednarka wraz z zespołem. Koncert odbędzie się 17 października w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, mieście które żyje kulturą. Bilety na koncert zespołu dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

Kamil Bednarek to niekwestionowana gwiazda na polskiej scenie muzyki reggae. Artysta był wielokrotnie nagradzany najbardziej prestiżowymi nagrodami muzycznymi w Polsce. Bilety na jego koncerty w całej Polsce sprzedają się w ekspresowym tempie!

Od 2008 roku Bednarek występował z zespołem Star Guard Muffin. Ich debiutancki album „Szanuj” w dwa miesiące po premierze został pokryty podwójną platyną. W 2012 roku, po zmianach w składzie, przekształcił się on w zespół BEDNAREK, który aktualnie liczy 14 muzyków. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy: „Jestem…”, który osiągnął status Diamentowej Płyty, „Oddycham” oraz najnowszy – „Talizman” wydany własnym sumptem przez założoną przez wokalistę wytwórnię SPACE RECORDS. Wszystkie płyty zostały świetnie przyjęte przez branżę muzyczną oraz wiernych fanów zespołu. W styczniu 2018 roku trzeci album zespołu „Talizman” osiągnął status złotej płyty, a promujący go utwór o tej samej nazwie, nagrany we współpracy z polskim beatmakerem – Matheo, został odtworzony na YouTube ponad 17 milionów razy!

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej