W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Kostov /Pańta /Konrad TRIO

Koncert: Kostov /Pańta /Konrad TRIO
Data rozpoczęcia 2018-05-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary w Lublinie, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 50 zł, II - 40 zł, III – 25 zł, stojące - 15 zł
Kategoria Koncert

Konstantin Kostov – fortepian
Paweł Pańta – kontrabas 
Cezary Konrad – perkusja

Kostov Pańta Konrad Trio to klasyczne trio jazzowe z bułgarskim wirtuozem fortepianu i jedyną w Polsce sekcją rytmiczną wyróżnioną nagrodą Grammy za album Randy Brecker, Włodek Pawlik Trio: Night in Calisia. 
Muzycy wykonują własne utwory, standardy jazzowe oraz transkrypcje kompozycji Albinioniego i Fryderyka Chopina. Koncepcja gry tria jest bardzo interesująca tak dla wykonawców, jak i słuchaczy, z kontrabasem jako równorzędnym z fortepianem instrumentem melodycznym, i perkusją, która pełni funkcję rytmiczną i solistyczną. Artyści wykreowali intrygujący obraz muzyczny pełen ekspresji, liryzmu i porywających improwizacji. Płyta poruszy wytrawnego melomana, ale także osoby szukające nowej jakości w muzyce jazzowej.