W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Lord of The Rings - Lords of the Sound Orchestra

Koncert: Lord of The Rings - Lords of the Sound Orchestra
Data rozpoczęcia 2024-01-22
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Dwugodzinny koncert z udziałem orkiestry symfonicznej, chóru i solistów! Od wesołych melodii hobbitów przez groźne dźwięki Mordoru, po piękne liryczne pieśni elfów – nagrodzona Oscarem muzyka Howarda Shore’a powstała na potrzeby najsłynniejszej filmowej trylogii “Władca Pierścieni”. Zabrzmi z nową mocą, tworząc niezapomniany klimat Śródziemia.

John Ronald Reuel Tolkien zasłynął na całym świecie dzięki serii powieści „Władca Pierścieni”. Poświęcił całe swoje życie „historii” swojego fikcyjnego imperium Śródziemia. Orkiestra Lords of the Sound jest od dawna fanem epickich tematów i nieustannie zachwyca europejską publiczność niezapomnianymi koncertami, na których znajdują się utwory znanych kompozytorów filmowych, takich jak Hans Zimmer, Ramin Javadi, Klaus Badelt, James Howard i inni.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl