W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Magda Navarette & Caravana Banda

Koncert: Magda Navarette & Caravana Banda
Data rozpoczęcia 2017-11-15
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Płatny
Koszt udziału 20 zł (dostępne w kasie i online ddkbronowice.pl)
Kategoria Koncert

CARAVANA BANDA to międzynarodowy skład wybitnych muzyków - jedna dziewczyna z powalającym głosem (Magda Navarette) i chłopaki z wielkimi trąbami, gitarą i perkusją (Czeska Orkiestra Dęta) oraz niecodzienną ideą muzyczną. Powalająca mieszanka muzyki hiszpańskiej, bałkańskiej i gypsy-jazzowej! Niesamowita energia, kunszt muzyczny i musicalowy rozmach. Od ponad trzech lat zespół podbija publiczność w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, a teraz także w Brazylii i Irlandii. Absolutna petarda energetyczna, ale też dużo wyczucia i talentu muzycznego.

Najpierw czuć energię zespołu, potem słychać melodie z bardzo starego świata: rodem z cygańskich opowieści, muzyki bałkańskiej, kurpiowskich zawijasów, rytmu flamenco. Potem energia wije się i łączy z pełnymi przejmujących tekstów i melodii piosenkami, które ten polsko–czeski zespół pisze, gra, wciąż tworzy i komponuje.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej