W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Martyna Sabak | Jazzowe piosenki

Koncert: Martyna Sabak | Jazzowe piosenki
Data rozpoczęcia 2023-12-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

„Jazzowe piosenki” to jeden z niecierpliwością oczekiwanych debiutów 2023 roku. Jest to solowy album Martyny Sabak i novum na polskim rynku muzycznym. 

Konwencja płyty jest nietuzinkowym połączeniem zapamiętywalnych melodii z jazzowym sznytem. Stylistyka muzyczna jest oparta o soul, modern jazz i blues. Teksty są o miłości - tej do siebie, partnerskiej, rodzinnej, przyjacielskiej, dobrej trudnej i różnej. Kojący głos Martyny i wysublimowane dźwięki zespołu to tonizująca strefa relaksu. Coś dla ucha konesera i everyday’owego słuchacza. Pobujajmy się w jednym rytmie! Album powstał w kolektywie z Adamem Jarzmikiem. Teksty są autorstwa Martyny, melodie to mieszanka wspólnej pracy, a aranżacje i kierownictwo muzyczne to zasługa Adama. Na płycie Martynie towarzyszą także kultowe polskie nazwiska ze świata muzyki jazzowej i nie tylko: Tymon Trąbczyński, Piotr Budniak, Kuba Łępa, Ignacy Wendt. To wybitni przedstawicielki młodego pokolenia muzyków, na co dzień́ udzielający się̨ aktywnie na scenie w różnych projektach muzycznych.

Skład: Martyna Sabak – wokal, Adam Jarzmik – foterpian, Tymon Trąbczyński – kontrabas, Piotr Budniak – perkusja, Kuba Łępa – saksofon, Marcin Elszkowski – trąbka.

Bilety w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej