W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Muzyki Filmowej 007 Bond Symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej 007 Bond Symfonicznie
Data rozpoczęcia 2019-01-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Koszt udziału 60 zł - 100 zł
Kategoria Koncert

007 Bond Symfonicznie – Zwycięzca „Złotego Mhz” – nagrody za najlepszy koncert 2017 roku wg słuchaczy Radia Lublin. 

Inspiracją do powstania projektu „007 Bond Symfonicznie” była fascynacja kultową serią filmów o Jamesie Bondzie oraz ogromne uznanie dla wykonawców i autorów tytułowych piosenek. Muzyka z tych filmów wykonywana była przez największe gwiazdy – Tinę Turner, Madonnę, Adele, Paula McCartney’a, Louisa Armstronga czy Crisa Cornella i przez lata podbijała listy przebojów na całym świecie! Teraz odkryjemy ją na nowo w symfoniczno- chóralnych aranżacjach, gdzie muzyka klasyczna łączy się z rozrywkową dając fantastyczne efekty!

Wszystkie utwory mają niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowym, autorskim opracowaniom. Podczas koncertu zaprezentujemy najbardziej znane motywy przewodnie z filmów o słynnym Agencie 007 takie jak: Writing’ s on the wall, You know my name, Skyfall, Tomorrow never dies, Golden eye i wiele innych.

Tytułowe piosenki usłyszymy w wykonaniu fantastycznych solistów - Anny Michałowskiej, Katarzyny Rościńskiej oraz Mateusza Obroślaka, a towarzyszyć im będzie porywający Chór oraz jedyna w swoim rodzaju Orkiestra Quite Classic!


Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej