W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Natalia Kukulska
Data rozpoczęcia 2017-05-10
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Teatr Stary, ul. Jezuicka 18
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału I - 60 zł, II - 50 zł, III - 30 zł, stojące – 15 zł
Kategoria Koncert

zespół w składzie: 
Natalia Kukulska - śpiew
Michał Dąbrówka - perkusja 
Archie Shevsky - syntezatory analogowe
Marcin Górny - klawisze

„Robię co chcę, mam własny plan, jesteś na nie, w nosie to mam” śpiewa Natalia Kukulska. „Ósmy plan” to najlepszy album w jej dorobku. Nie ściga się z młodszym pokoleniem przebojowych wokalistek, tylko konsekwentnie podąża swoją ścieżką, tworząc inteligentny, wysokiej klasy pop, daleki od mainstreamu. Świetne teksty autorstwa Natalii, jej perfekcyjnie wyszkolony głos potwierdzają, że mamy do czynienia z dojrzałą, jedną z najciekawszych wokalistek w naszym kraju. Jest muzykiem, który nie boi się ryzyka. Pomysłowo czerpie zarówno z klasyki, jak i współczesnego popu. Łączy brzmienia analogowe z elektroniką, co sprawia, że utwory kipią energią. Aranżacje wydają się perfekcyjne. Bardzo dużo dzieje się w warstwie muzycznej, ale wszystko jest tak zaplanowane, że każdy najmniejszy nawet detal jest ważny, proporcje są idealne. To naprawdę świetny album.
Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Jest perfekcjonistką - utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 8 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. „Ósmy plan” to jej ostatni, podwójny album. Jest on kolejnym po „Sexi Flexi” i „Comix" wydawnictwem, na którym artystka konsekwentnie podąża swoją, odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie branży. O ostatniej płycie możemy przeczytać: "Dzieło skończone. Najlepsza płyta w karierze Natalii. Spokojnie nadaje się na materiał eksportowy.” (T-Mobile Music.pl). "To najlepszy album w jej dorobku. Pokazuje Natalię jako w pełni dojrzałą artystkę, która nie musi się podpierać sławą swych rodziców (zresztą nigdy tego nie robiła), tworzącą w pełni autonomiczną muzykę, pomysłowo czerpiącą zarówno z klasyki, jak i współczesności popu, soulu i elektroniki. Jeśli dodamy do tego inteligentne teksty, dalekie od banału i sztampy, momentami refleksyjne, momentami zabawne, album ukaże nam Natalię jako jedną z najciekawszych dziś wokalistek polskiej sceny piosenkowej." (Onet) 
Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: “Ósmy plan” (2017) „CoMix” (2010), „Sexi Flexi” (2007), „Natalia Kukulska” (2003), „Tobie” (2001), „Autoportret” (1999), „Puls” (1997), „Światło” (1996).

Jesienią 2016 roku Artystka zdecydowała się zostać jednym z trenerów w programie „The Voice of Poland”, co wyczynowo połączyła z niezwykle intensywnym koncertowaniem oraz nagrywaniem nowego albumu. Wszystko wskazuje na to, że w roku 2017 Natalia wcale nie zamierza zwolnić tempa.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej