W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Nirvana Symfonicznie

Koncert: Nirvana Symfonicznie
Data rozpoczęcia 2023-04-17
Godzina rozpoczęcia 19:30
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Koncert Muzyki zespołu Nirvana symfonicznie to niepowtarzalna okazji by usłyszeć największe przeboje Nirvany w wykonaniu zespołu rockowego wraz z orkiestrą symfoniczną i chórem na żywo, zaśpiewać niezapomniane utwory razem z pełną salą.

Zespół Nirvana zakończył karierę twórczą w 1994 roku. Nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć, jak cudownie łączą się ich piosenki z symfonią. Różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby zostały stworzone dla siebie. To właśnie projekt Nirvana Symfonicznie po raz pierwszy w historii daje nam możliwość tak unikatowego doświadczenia! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademicka dokładność orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostanie w pamięci na długo!

Na tym koncercie pojawią się nie tylko największe hity Nirvany, takie jak „Smells Like Teen Spirit”, „Come As You Are”, „Rape Me” czy „In Bloom”. Będzie też wiele muzycznych niespodzianek.

Bilety w kasie CSK oraz na bilety.CSKlublin.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej