W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Ochman
Data rozpoczęcia 2023-12-03
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Swoim debiutanckim albumem "Ochman" i niezapomnianym występem na Eurowizji 2022 Krystian Ochman podbił serca publiczności. Po krótkiej przerwie artysta wraca do występów na żywo, na których zaprezentuje dobrze znane utwory oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na koncerty jesień-zima 2023. Podczas występów z pewnością nie zabraknie takich nowości jak singiel "Ona widzi nas" "8ball" czy "Rozmyty obraz". Usłyszmy też największe przeboje, takie jak "River" czy "Światłocienie". Jego debiutancka płyta "Ochman" z 2021 roku pokryła się złotem, a niezwykłym występem na Eurowizji 2022 z utworem "River" udało mu się uzyskać dwunaste miejsce w konkursie.

Po krótkiej przerwie w koncertowaniu Krystian wraca ze zdwojoną energią i pasją. Nowa trasa jest nie tylko powrotem na scenę, ale również okazją do świętowania premiery nowego albumu. Koncerty Krystiana słyną z doskonałego połączenia wokalu, muzyki i wizualnej oprawy, której jakość pozostawia niezapomniane wrażenie.

Bilety w Kasie CSK oraz na bilety.csklublin.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej