W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert online Katarzyny Cerekwickiej (Nie tylko rock’n’roll)

Koncert online Katarzyny Cerekwickiej (Nie tylko rock’n’roll)
Data rozpoczęcia 2021-02-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce online
Organizator Radio Lublin S.A.
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert odbędzie się wyłącznie w formie online.

Katarzyna Cerekwicka - utalentowana, z muzycznym wykształceniem i dyplomem, z kilkunastoletnim doświadczeniem scenicznym i niezwykłą umiejętnością skupiania uwagi widzów. Zdobyła uznanie i popularność w szerokim gronie odbiorców, dając się poznać jako żywiołowa postać estrady, ale dzięki swoim zdolnościom i warsztatowi, skupia wokół siebie również grono odbiorców o wysublimowanym guście muzycznym.

Pod skórą to pierwszy od pięciu lat album Katarzyny Cerekwickiej. Dla artystki stanowi bardzo ważny punkt w dyskografii, bo jak podkreśla, jest to jej w pełni autorska, przemyślana od początku do końca wypowiedź artystyczna, ale i wydawnictwo istotne z czysto ludzkiego punktu widzenia. Tam bowiem, gdzie pierwsze skrzypce grają prawdziwe emocje, jest więcej pola do zadumy, refleksji i tego, aby muzyka poniosła sobą coś więcej niż wpadające w ucho refreny i melodie.