W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert – Osiecka#Krajewski#Grochowicz

Koncert – Osiecka#Krajewski#Grochowicz
Data rozpoczęcia 2015-05-19
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Koncert

Projekt OSIECKA#KRAJEWSKI#GROCHOWICZ to spotkanie jednej z najciekawszych postaci krakowskiego środowiska muzycznego, Agnieszki Grochowicz, z twórczością jednego z najbardziej twórczych i wzruszających duetów twórczych w historii polskiej piosenki w nowych aranżacjach znakomitych krakowskich muzyków jazzowych. W projekcie znajdziemy zarówno piosenki znane szerokiej publiczności, takie jak np. „Kołysanka dla Okruszka”, „Ludzkie gadanie” czy „Uciekaj moje serce”, jak i te mniej znane, będące niejednokrotnie interesującym odkryciem dla słuchacza.
Agnieszka Grochowicz – wokalistka, dyplomowana aktorka, absolwentka PWST Kraków, autorka tekstów piosenek współpracująca z czołówką polskich kompozytorów piosenki: Zygmuntem Koniecznym, Jerzym Derflem, Mirkiem Czyżykiewiczem, Andrzejem Zaryckim, Ewą Kornecką, Januszem Grzywaczem i in.

Wykonawcy:
Agnieszka Grochowicz (wokal)
Antoni Dębski (bas)
Artur Malik (perkusja)
Dawid Rudnicki (piano)

Wstęp: 10 zł.

Powiązane:

Dom Kultury LSM