W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Pawbeats Orchestra
Data rozpoczęcia 2020-01-19
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Agencja Muzyczna Union
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Marcin Pawłowski - bydgoski producent i kompozytor działający pod pseudonimem Pawbeats, zaprosił do gościnnego udziału w swoich koncertach wokalistów i raperów, z którymi do tej pory współpracował. Podczas koncertów na trasie pojawią się między innymi: Bisz, Dorota Miśkiewicz, Grubson, Zeus, VNM, Marika, Klaudia Szafrańska, Natalia Grosiak  i wielu innych wykonawców.

Po opublikowaniu zapowiedzi koncertu, producent na swojej stronie napisał: „Rozpoczyna się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach.”

Pawbeats Orchestra to pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa. W zapowiedzi koncertu udział wzięli zaproszeni artyści, muzycy zespołu, zaprzyjaźnieni z projektem twórcy Internetowi, a także słuchacze.

Patroni medialni: WP, RMF MAXXX, Rap Genius Polska
Sprzedaż biletów: Bilety24.pl >>>