W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Pepe.
Data rozpoczęcia 2022-08-18
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Grodzka 5a, Bałagan – patio
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Pepe. to producent muzyczny związany z U Know Me Records, który nagrywa i tworzy nostalgiczne utwory w klimatach lo-fi. Wychodzi poza ramy własnej wyobraźni, grzebiąc w dźwiękach każdego bliskiego mu gatunku: od rapu po field-recording.

Jego charakterystyczny styl wybrzmiewa zarówno w autorskich produkcjach, jak i w remiksach dla innych wykonawców. Artysta ma na koncie współpracę m.in. z Flirtini („Places Without Things EP” i kompilacje „Heartbreaks & Promises” vol. 3 i 4, na których współtworzył utwory z Igo oraz Izą Lach), zespołem Rasmentalism, Sonarem, Kamilem Pivotem, Himalaya Collective, Sarmacją oraz Nelą. Występował m.in. na Enea Spring Break, Opener Festival, World Wide Warsaw i Slot Art Festival.

W 2019 roku został nominowany w Konkursie Nagród Klubowych „Łowcy” w kategorii Producent/Artysta (House/Elektronika/Techno), a rok później Radio Kampus wyróżniło go umieszczeniem na liście „Tak Brzmi 2020”. Debiutancki album „Afterimages” ukazał się we wrześniu 2020 roku nakładem U Know Me Records. 27 maja 2022 roku został wydany drugi album artysty – „Escapism”.