W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert Piotra Selima "Specjalista od wzruszeń"

Koncert Piotra Selima "Specjalista od wzruszeń"
Data rozpoczęcia 2012-05-16
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

„Specjalista od wzruszeń” - koncert Piotra Selima, pianisty, kompozytora i wokalisty Lubelskiej Federacji Bardów. Artysta wystąpi w repertuarze autorskich utworów.

Piotr Selim - pianista, kompozytor, wokalista, aranżer. Laureat Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie, "Łaźni" w Radomiu, "Spotkań Bardów" we Włocławku, Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, "Oranżerii" w Radzyniu Podlaskim, Spotkań z Piosenką Autorską w Biłgoraju, "Kamienia Wiary" w Siedlcach, Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie i Festiwalu "Złota Kropla" w Świnoujściu. Uczestnik Elbląskich Nocy Teatru i Poezji. Od roku 1997 związany z lubelskim środowiskiem artystycznym i zespołem Federacja (Lubelska Federacja Bardów) z którym nagrał 8 albumów. Jako wokalista, pianista i aranżer brał udział w nagraniach ponad 20 innych kaset i płyt, między innymi "Romanse i ballady" Jana Kondraka, czy "A poza tym nic" Joli Sip. Na stałe współpracuje z autorką teksów Hanną Lewandowską. Razem napisali około 200 piosenek.

Bilety: Miejsca I - 30 zł, Miejsca II - 20 zł, Miejsca III - 10 zł