W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert plenerowy "W blasku nocy" / Rynek Starego Miasta

Koncert plenerowy "W blasku nocy" / Rynek Starego Miasta
Data rozpoczęcia 2023-06-17
Godzina rozpoczęcia 20:00
Organizator Teatr Stary w Lublinie
Udział Płatny
Kategoria Koncert

Koncert będzie podróżą nawiązującą w subtelny sposób do aury letniego wieczoru i nocy zawartej w „Poemacie o mieście Lublinie” Józefa Czechowicza. Dzięki klasycznemu w swoim brzmieniu składowi instrumentalnemu, który nasycony zostanie brzmieniami instrumentów perkusyjnych i delikatnej elektroniki, klimat nokturnów spotka się z mocnymi elementami fantastyczności. Ten koncert to poetycka narracja o człowieku, jego uczuciach, marzeniach i poszukiwaniu odpowiedzi w otaczającym go wszechświecie. Kierownik muzyczny koncertu, lublinianin, Bartek Wąsik zaprosił na ten wieczór do swojego rodzinnego miasta wyjątkowe wokalistki i wyjątkowych wokalistów. Na scenie pojawią się również tegoroczne Laureatki nagrody „Gong Danutki”.

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska

Ceny biletów (miejsca siedzące, nienumerowane):
I strefa: 150 PLN – bilet normalny, 120 PLN – bilet ulgowy, 75 PLN – bilet młodzieżowy (do 30. roku życia)
II strefa: 100 PLN – bilet normalny, 80 PLN – bilet ulgowy, 50 PLN – bilet młodzieżowy (do 30. roku życia)

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Bartek Wąsik

Wystąpią m.in. Ralph Kaminski, Mela Koteluk, Julia Pietrucha, Piotr Zioła, ze specjalnym udziałem Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej

Koncert plenerowy połączony z wręczeniem Nagrody "Gong Danutki".

Koncert w całości tłumaczony na PJM.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej