W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert: Shibusashirazu Orchestra

Koncert: Shibusashirazu Orchestra
Data rozpoczęcia 2016-07-09
Godzina rozpoczęcia 23:00
Miejsce Błonia pod Zamkiem, Scena na Błoniach
Organizator Warsztaty Kultury
Kontakt innebrzmienia@warsztatykultury.pl
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Zespół-zjawisko, w zasadzie ciężko ich zestawić z kimkolwiek, ponieważ nie ma dziś na świecie drugiej takiej formacji. Ci pochodzący z Japonii artyści, to ponad trzydziestoosobowy big band, którego znakiem firmowym są fenomenalne koncerty. Ich występy to unikalne i niezwykle żywiołowe połączenie ogromnego ładunku muzycznego, opartego na rozbudowanej, brassowej sekcji dętej, z elementami przedstawienia teatralnego czerpiącego zarówno z bogatej tradycji japońskiej, jak i z innych elementów kultury światowej.

Całość to zjawiskowe połączenie jazzu, muzyki tanecznej, żywiołowego rock’n’rolla, a także feeria barw, kostiumów, scenografii, makijaży, ognia i innych elementów tego niezwykłego show. Ogromna orkiestra, elementy teatru butoh, efekty pirotechniczne, wielkie konstrukcje sceniczne, tancerze i mimowie, wreszcie humor, radość z obcowania z muzyką i ogromny ładunek pozytywnej energii. To jest właśnie Shibusashirazu Orchestra. Kto raz widział ich w akcji zapamięta ten koncert do końca życia.

Więcej informacji: http://http://www.innebrzmienia.eu/