W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: Sokołowski-Menet
Data rozpoczęcia 2020-07-10
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Muszla Koncertowa w Ogrodzie Saskim
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert solisty Teatru Muzycznego w Lublinie, Patrycjusza Sokołowskiego, któremu na fortepianie będzie towarzyszył Gabriel Menet.

Patrycjusz Sokołowski to jeden z ciekawszych głosów bas-barytonowych młodego pokolenia w Polsce, wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach, w 2019 uhonorowany przez ZASP prestiżową statuetką ARION za wybitne osiągnięcia artystyczne. Gabriel Menet jako pianista jazzowy grał w bandach w Europie i Stanach Zjednoczonych, jako kompozytor współpracował z teatrami w całej Polsce. Co wyniknie z tego spotkania? Z pewnością duża doza wspaniałej muzyki i przebojów w pięknych aranżacjach. Usłyszymy piosenki które ciągle wywołują w nas wzruszenie i przywołują wspomnienia m.in. “Zawsze tam gdzie Ty” z repertuaru „Lady Pank”czy “Jej portret” z repertuary Bogusława Meca. Patrycjusz Sokołowski zaprezentuje się także w utworach musicalowych.