W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Koncert „The Best of PINK FLOYD Experience” zespołu POLISH Floyd - ODWOŁANY

Koncert „The Best of PINK FLOYD Experience” zespołu POLISH Floyd - ODWOŁANY
Data rozpoczęcia 2020-03-13
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Koszt udziału 40 zł -120 zł
Kategoria Koncert

UWAGA! 

W oparciu o dotychczas zgromadzoną wiedzę na temat epidemii, rekomendacje władz centralnych i samorządowych oraz przeprowadzoną analizę ryzyka niestety – zdecydowaliśmy się odwołać piątkowy koncert The Best of PINK FLOYD Experience.

Oczywiście, zgodnie z prawem i dobrymi zwyczajami środki finansowe za zakupione bilety w całości zostaną Państwu zwrócone. Osoby, które nabyły bilety za pośrednictwem portali internetowych PanBilet i KupBilecik otrzymają zawiadomienie mailowe a środki finansowe automatycznie zostaną zwrócone na ich konto, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek działań. Ze względu na dużą liczbę transakcji prosimy o cierpliwość – proces ten może zająć kilka dni.

Osoby, które zakupiły bilety w kasie Centrum Spotkania Kultur lub na portalu biletowym CSK otrzymają również zwrot w sposób analogiczny do sposobu zapłaty.

Prosimy o zrozumienie naszej decyzji i podkreślamy, że absolutnie nie rezygnujemy z organizacji koncertu zespołu POLISH Floyd w Lublinie. Zapraszamy do śledzenia informacji, polubienia strony FB Fundacji Rozwoju Kultury ArtBiz. Mamy nadzieję, że uda się koncert zorganizować ponownie, kiedy sytuacja się unormuje.

 

 

13 marca w Centrum Spotkania Kultur zobaczymy przełożony z grudnia koncert „The Best of PINK FLOYD Experience”. To subiektywny wybór utworów PINK FLOYD najbardziej oczekiwanych przez publiczność ale jednocześnie opowiadający historię legendy rocka progresywnego na przestrzeni lat. W koncercie usłyszymy m.in. „When You’re in”, „Learning To Fly”, „Keep Talking”, „High Hopes”, „The Great Gig In The Sky”, „Time”, „Money”, „Wish You Were Here”, „Another Brick In The Wall” i wiele innych…

Tym co wyróżnia zespół POLISH Floyd, jest autentyczna pasja oraz absolutny profesjonalizm artystów i bezkompromisowość jeśli chodzi o jakość artystyczną. Muzycy zespołu nieustannie poszukują sposobów uzyskania brzmienia najbardziej zbliżonego do niedościgłego ideału – oryginalnego brzmienia Floydów.

Uzyskują to na wiele sposobów: od studiowania sposobu gry i śpiewu, wyszukiwania identycznych instrumentów aż po samodzielne tworzenie identycznych z oryginalnymi sampli. Ich wykonania są tak doskonałe, że często można pomylić z oryginalnymi nagraniami.  Dziś jest to prawdopodobnie najlepszy pod względem jakościowym cover band Pink Floyd w Polsce.

Zespół POLISH Floyd został założony przez czterech muzyków, którzy wspólnie grają utwory swoich idoli – PINK FLOYD od ponad 10 lat. Byli to – gitarzyści: Grzegorz Koniarz, Marcin Kruczek, i Piotr Myjak oraz basista Paweł Pyzik. Wkrótce dołączyli do nich: Ryszard Pałka (perkusja), Dariusz Rybka (saksofon), oraz klawiszowiec – Paweł Harańczyk. Składu dopełniły : Ola Królik, Karolina Leszko i Ewa Niewdana-Hady (chórek) oraz Nicola Palladini – włoski wokalista i aktor. Praktycznie wszyscy członkowie zespołu to profesjonalni artyści występujący na scenach całej Polski samodzielnie, z własnymi zespołami, lub towarzyszący największym gwiazdom polskiej sceny muzycznej.

Bilety do nabycia:

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej