W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert Waglewski Fisz Emade
Data rozpoczęcia 2013-11-13
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Koncert

Koncert promujący nową płytę, która ukaże się jesienią tego roku.

Bilety: I - 60 zł, II - 50 zł, III - 40 zł

Absolutne kumoterstwo, które nie drażni. Fantastyczne męskie trio, pełne zawodowstwo, artystycznie wysmakowane i niepozbawione refleksji. Już na pierwszej wspólnej płycie udowodnili, że ich muzyka jest wyjątkowa, a wygłodniali fani oryginalnej polskiej muzyki docenili, że jest „efektowna, ale nie efekciarska, szczera, ale nie ckliwa, prosta, ale nie prostacka". Jak będzie tym razem? Najlepiej przekonać się na żywo. Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Wojciech Waglewski - gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent muzyczny. Lider zespołu VooVoo. Niezależnie od głównego nurtu swojej działalności z zespołem Voo Voo Waglewski kontynuuje działalność solową. Komponował muzykę teatralną i filmową, z czego część ukazała się na płytach (np. Jasne błękitne okna). Współpracował z takimi artystami jak Raz, Dwa, Trzy, Kazik, T.Love, Martyna Jakubowicz, Renata Przemyk, Lech Janerka, Edyta Bartosiewicz, Atrakcyjny Kazimierz, Justyna Steczkowska, Antonina Krzysztoń, Natalia Korczakowska, Kayah, Maria Peszek, Plateau czy AbradAb.

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale experymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łaczył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej