W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert: WaluśKraksaKryzys
Data rozpoczęcia 2021-06-26
Godzina rozpoczęcia 20:30
Miejsce Namiot Festiwalowy Festiwalu Inne Brzmienia
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują wcześniejsze zapisy
Kategoria Koncert

To projekt dwudziestopięcioletniego chłopaka z podkrakowskiej Skały, nazywany gitarowym objawieniem 2019 roku. Muzycznie jest to mieszanka nośnych riffów i elektroniki, tekstowo – miks słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Jak na dość szarą rzeczywistość obserwacje te są zaskakująco kolorowe, co sam artysta opisuje jako poezję śpiewaną na petardzie.

Debiutancka płyta WaluśKraksaKryzys pt. „MiłyMłodyCzłowiek”, chociaż nagrana w amatorskich warunkach, została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała nie tylko serią koncertów, ale też kontraktem z Mystic Production. W kwietniu tego roku ukazał się kolejny album pt. „Atak”, gdzie tak jak poprzednio nie brakuje odniesień do pełnego upadków życiorysu autora (syndrom DDA i problemy z używkami to tylko początek długiej listy zdarzeń…), który nadal nie przedstawia nam się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Wydarzenie jest częścią Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021

Informacja o wejściówkach