W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert zespołu JJ Band
Data rozpoczęcia 2020-11-06
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce online
Organizator Radio Lublin S.A.
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Radio Lublin zaprasza na koncert  JJ Band, który odbędzie się w ramach cyklu Nie tylko rock’n’roll. Transmisja na antenie Radia Lublin. Streaming na www.radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

J.J.Band z Jeleniej Góry w ciągu piętnastu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce, a także szereg nagród festiwalowych. W 2003 roku zespół nagrał swoją pierwszą płytę „Good Day For The Blues, a w 2004 roku odbyła się premiera albumu Searching For The Blues. W roku 2010 ukazała się szczególna płyta J.J. Band i Przyjaciele – Blues z utworami Tadeusza Nalepy nominowana do Nagrody Fryderyka. Wszystkie trzy płyty zyskały miano „płyty roku” w ankiecie czytelników pisma „Twój Blues”. Dwukrotnie czytelnicy uznali też J.J. Band za zespół roku. Jacek „Jogi” Jaguś to gitarzysta bluesowy 2004, 2006, 2007 i 2008 i 2009 roku a Bartek Łęczycki harmonijkarz bluesowy 2005, 2006 i 2007 roku w Polsce według rankingu „Twojego Bluesa”. Grupa występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach bluesowych w Polsce. J.J.Band to niewątpliwa uczta muzyczna, wielka radość grania i dobra zabawa. W 2010 skład zespołu zasiliła sekcja rytmiczna złożona z doświadczonych i uznanych na polskiej scenie bluesowej wrocławskich muzyków – Bartosza Niebieleckiego na perkusji i Andrzeja Stagraczyńskiego na basie. W czasie koncertu zespołu będzie można usłyszeć przede wszystkim utwory z najnowszego albumu J.J. Band poświęconego twórczości Tadeusza Nalepy i zespołu Breakout oraz utwory z autorskich albumów zespołu.

Zespół wystąpi w składzie

  • Jacek Jaguś – wokal, gitara
  • Bartek Łęczycki – harmonijka ustna
  • Piotr Michalak – piano, hammond
  • Andrzej Stagraczyński – bas
  • Bartosz Niebielecki – perkusja
  • Marek Raduli – gitara (gościnnie)

Kolejne imprezy w Radiu Lublin

  • 13 listopada, godz. 19.00, Studio im. Budki Suflera – Nie tylko rock’n’roll, koncert One1
  • 17 listopada, godz. 18.00, Studio im. Budki Suflera – Na własne uszy, spotkanie z Jarosławem Gołofitem
  • 19 listopada, godz. 18.00, Studio im. Budki Suflera – Kryminalne czwartki w Lublinie, spotkanie z Ewą Winnicką