W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert zespołu Muchy
Data rozpoczęcia 2010-06-13
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Finał plebiscytu Akademickiego Radia Centrum i Kuriera Lubelskiego "Z garażu na scenę"

Na scenie wystąpi gwiazda polskiej sceny alternatywnej - formacja Muchy. Grupa powstała w 2004 roku w Poznaniu. Grają alternatywnego rocka, inspirują się takimi artystami, jak The Smiths, The Velvet Underground, czy Modest Mouse. Na koncie mają dwa albumy - Terroroman (2007) i Notoryczni debiutanci (2010). Ich najbardziej znane signel to "Miasto doznań" i "Przesilenie". W tym roku zobaczy ich publiczność festiwalu Opener w Gdyni. Wcześniej jednak wystąpią w Akademickim Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka.

Na scenie zaprezentują się także laureaci plebiscytu "Z garażu na scenę", organizowanego przez Akademickie Radio Centrum i Kurier Lubelski. Będzie można usłyszeć ulubieńców słuchaczy i czytelników - zespoły Krejzi, Kształty Słów i Wayout, a także zwycięzcę - Gafyna Daviesa, Walijczyka, który na co dzień mieszka w Opolu Lubelskim.

Wstęp: 15/20 zł, sprzedaż biletów:
Kasa Akademickiego Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka
poniedziałek-piątek 14:00-18:00
sobota 17:00-20:00
niedziela od 16:30

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej