W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert zespołu reggae „Flyzzza"

Data rozpoczęcia 2013-11-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Akcja

To jeden z najlepszych i najpopularniejszych na Ukrainie zespołów nurtu reggae i podobnych stylów. Powstał w 2000 roku w Łucku. Flyzzza śmiało łączy reggae z hip-hopem i funky, dokładając dodatkowo melodie ludowe, przez co wypracowała sobie niepowtarzalny, łatwo rozpoznawalny styl muzyczny. Jamajskie i ukraińskie korzenie muzyki pozwoliły Flyzzzie zdominować ukraińską scenę muzyczną i być obecną na wszystkich najważniejszych festiwalach muzycznych nad Dnieprem. Od samego początku istnienia grupy krytycy muzyczni oraz fani nazywają Flyzzzę najbardziej tanecznym bandem Ukrainy.
Flyzzza jest stale obecna w ukraińskich mediach – w teledyskach, wywiadach, relacjach z koncertów. W Polsce zespół koncertuje coraz częściej, szczególnie od roku 2008, kiedy to ukazał się ich album, na którym gościnnie wystąpił między innymi polski Habakuk.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne