W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Koncert zespołu Voda
Data rozpoczęcia 2019-07-19
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Pub u Szewca, ul. Grodzka 19
Organizator Pub u Szewca
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł – przedsprzedaż, 20 – w dniu koncertu
Kategoria Koncert

Krakowskie trio Voda, dobrze znane lubelskim miłośnikom rockowych brzmień, ponownie wystąpi w naszym mieście. Tym razem zespół zagra w Pubie u Szewca, gdzie wykona m.in. utwory z ich najnowszego albumu „Amphibia”. Krążek ukazał się 27 lutego 2019 roku i promują go dwa teledyski do utworów „Turnin' around” oraz „Real”. Ten ostatni został stworzony z dużym udziałem fanów zespołu, a część zdjęć była nagrywanych także w Lublinie. Oczywiście poza najnowszymi kompozycjami nie zabraknie utworów z debiutanckiego albumu „Onerare” a także, co jest w zwyczaju zespołu, wielu muzycznych improwizacji i niespodzianek.

Po koncercie śmiało można spodziewać się jam session.

Voda – informacje o zespole
Voda powstała w 2014 r. w Krakowie z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Radka Kopcia. Obecny skład uzupełniają perkusista Michał Obrok oraz basista Mikołaj  Spendel. Styl zespołu określa się często jako prog'n'roll. Faktycznie muzycy mieszają najczystszego rock'n'rolla z zaskakująco innymi formami muzycznymi, ciężkie riffy łączą się z wysublimowanymi melodiami podczas gdy to wszystko okraszone partiami solowymi wszystkich muzyków tworzy zamkniętą całość. 

Powiązane:

Irish Pub u Szewca

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej