W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kosmiczne umiejętności Atlasa – spotkanie autorskie z Grzegorzem Olifirowiczem

Kosmiczne umiejętności Atlasa – spotkanie autorskie z Grzegorzem Olifirowiczem
Data rozpoczęcia 2024-05-21
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Federacja Fantastyki Feniks
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie autorskie

Federacja Fantastyki Feniks zaprasza na spotkanie autorskie - Kosmiczne umiejętności Atlasa – spotkanie autorskie z Grzegorzem Olifirowiczem

„Kosmiczne umiejętności Atlasa” to wciągająca historia sci-fi dla dzieci i młodzieży. Atlas, główny bohater opowieści, nie tylko spełnia swoje marzenie i rozpoczyna edukację w prestiżowej szkole, ale również wkracza w świat, gdzie nauka splata się z przedsiębiorczością. Autor to szkoleniowiec, grywalizator, fan science-fiction, a od jakiegoś czasu i twórca w tym gatunku. Prowadzi kanał Opowiadania Sci-Fi na Youtube. W marcu 2024 ukazała się jego debiutancka powieść s-f „Kosmiczne Umiejętności Atlasa”. Zapraszamy na spotkanie.

Spotkanie w ramach cyklu Fantastyczne Spotkania - wszystkie spotkania odbywają się w każdy wtorek w Galerii Labirynt przy ul. Popiełuszki 5 w Lublinie i rozpoczynają się o godzinie 18.00. Około 19.00 rozpoczyna się prelekcja, dyskusja lub konkurs. Spotkania kończą się o godzinie 22.00. W trakcie ich trwania można również grać w gry planszowe, fabularne, bitewne i karciane.